Anasayfa » Etkinliklerimiz » İdris Güllüce İle kahvaltılı sohbet toplantısı

İdris Güllüce İle kahvaltılı sohbet toplantısı

Köprü Grubu Derneği İstişare Programı, 28 Mayıs Cumartesi, Miniturk’te yapıldı.
Her ay düzenlenen istişare programlarının bu ayki konuğu Sn. İdris Güllüce oldu. Yönetim kurulu üyelerimiz ve misafirlerimizle gerçekleşen toplantı, Dernek Başkanı Dr. Selim Temurci’nin gündeme ilişkin konuşmasıyla başladı.
Milli ve manevi birikimimizi referans alan her fikri değerli bulduklarını belirten Dr. Selim Temurci, Türkiye’nin her alanda gelişimini sağlayan ve ülkemize istikrar kazandıran siyaseti desteklediklerini vurguladı.
Temurci’den sonra konuk İdris Güllüce konuşmasında; bizi biz yapan değerlerle bezenmiş yeni nesiller için çaba gösterdiklerini ifade etti.
27 Mayıs darbesinin ülkemizi nasıl bir buhrana sürüklediğini örneklerle anlatan Güllüce, CHP iktidarında yasaklanan Kur’an-ı Kerim’in aynı dönemde, Yunanistan’da dahi serbestçe okunabildiğini belirtti.
Yapay gündemlerle meşgul olan bir Türkiye değil, yarınını yani 2023’ü hedefleyen bir Türkiye meydana getirdiklerini söyleyen Güllüce, CHP’nin makyajlı yeni yüzüyle aslını gizleyemeceğini vurguladı.
Konuşmasının ardından konuk İdris Güllüce’ye Dr. Selim Temurci tarafından Köprü Grubu Derneği adına teşekkür plaketi takdim edildi.